Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Konec 20. stol., zlato bílé, hmotnost 2,86 g btto, ryzost 585/000, osazeny dvěma oválnými tanzanity o celkové hmotnosti cca 2 ct, okolo brilianty o celkové hmotnosti 0,60 ct, opatřeno CZ puncovní značkou."